Hakkımızda

Karavan Akademi, bir Mavera Eğitim ve Sağlık Vakfı kuruluşudur. Kuruluş amacı, her yaştan bireye çeşitli atölyeler sunarak bireyin manevi ve kişisel gelişimine katkıda bulunmak, yenilikçi eğitim modeli ile düşünce dünyasının ufuklarını genişletmek, iyinin ve doğrunun farkında olmasına yardımcı olmaktır.

    İdealleri olmayan fikirler, temelsiz binaya benzer!

Temel atılmayan toprağın üzerine bina inşa edilemez. İnsanın yapacağı işlerde amaçsız hareket etmesi, iş sonunda ortaya çıkan ürünün faydasız olmasına sebep olur. Bir ideal olmadan insanlığın faydasına hizmet edecek fikirler ortaya çıkmaz. Karavan Akademi atölyeleri, bireyin kendini geliştirmesine, kendisine hedefler koymasına ve bu hedefleri gerçekleştirmesine vesile olmaya çalışır.

     Algısı açık, araştırmayı seven ve her alanda yapacağı üretim ile ülkesine faydalı bir nesil mümkün!

Üretim, sadece fabrikada veya tarım arazisinde bir ürünün gerekli süreçlerden geçmesi sonucunda meydana gelen bir şey değildir. Bir fikir üretmek veya bir yazı yazmakta üretimdir. Karavan Akademi olarak atölye eğitimlerimizdeki yegâne amacımız, aldığı eğitim ile ideallerini harmanlayan ve bu doğrultuda hayatına yön verecek değişimlere sağlam adım atan bireyler yetiştirmektir.

Eğitimin hayat boyu sürdüğü ve sürekli kendisini yenilediği günümüzde, Karavan Akademi olarak bu ihtiyacı karşılamak adına atölyelerimiz ile sizlere geniş bir yelpaze sunuyoruz.

Karavan Akademi’ye dilediğin yerden dilediğin anda erişim sağlayabilirsin.