Yaz Okulu

Çocuklarınız için Yaz Tatili Macerası Başlıyor

Karavan Akademi Yaz Okulu!


Mavera Eğitim ve Sağlık Vakfı'nın Karavan Akademi çatısı altında, çocuklarınızın yaz tatilini hem eğlenceli hem de öğretici bir deneyime dönüştürecek bir yaz okulu programı sunmaktan mutluluk duyuyoruz.


5-13 yaş aralığındaki çocuklarınıza, 4 hafta boyunca hafta içi 5 gün gerçekleştireceğimiz derslerimiz ve atölye çalışmalarımızla kişisel ve sosyal becerilerini geliştirecekleri bir ortam sunuyoruz.Neden Biz? 

Karavan Akademi olarak, deneyimli ve uzman eğitmenler ile çocuklarınızın yaz tatilini hem eğlenceli hem de verimli geçirmelerini sağlamak için çalışıyoruz. Aynı zamanda yaz okulu kayıt sürecinde kolayca iletişime geçeceğiniz ekibimiz ile bizlere her daim ulaşabileceksiniz!

Küçük gruplar halinde gerçekleştireceğimiz etkinlik ve atölye çalışmalarımız, çocuk gelişimini ön planda tutmakta, yeni nesil eğitim teknikleri ile her çocuğa eğitici yaz tatili
programı sunmakta ve her çocuğun bireysel ihtiyaçlarına ve ilgi alanlarına uygun bir öğrenme ortamı sağlamaktadır. Ayrıca uzman eğitmenler ile sağlanan birebir dönütlerle çocuklarınızın ilgi alanlarını nasıl geliştireceklerine dair ipuçları vermekteyiz.


Yaz Okulu Program İçeriği 

Karavan Akademi Yaz Okulu'nda çocuklarınız, sadece eğlenmekle kalmayacak, aynı zamanda kendilerini geliştirecekleri pek çok farklı çocuk etkinliği ile buluşacaklar. Atölyelerimiz, yaz tatili etkinlikleri konsepti ile tasarlanmıştır. Ayrıca Kur’an-ı Kerim eğitimi ve değerler eğitimi, resim, drama, seramik gibi atölyelerimizle geniş bir atölye skalası sunmaktayız. Yaz Okulu’muzda çocuk gelişimini önceliyor, çocuklarınıza uygun yaz programı ile sosyal ve sanatsal becerilerini desteklemeyi hedefliyoruz.

Yaz Okulu takvimi ve diğer ayrıntılı bilgilere web sitemiz üzerinden ulaşabilir ya da ekibimiz ile direkt iletişime geçebilirsiniz.

Geçmiş yıllardaki yaz okulu deneyimlerimize göz atmak isterseniz “Galeri” sekmesini ziyaret etmeyi unutmayın!


Yaz Okulu Program TablosuÜcret ve İndirimler· 2024 Yaz Okulu Programı 5.900 TL’dir.

·  26 Nisan 2024 – 15 Mayıs 2024 tarihleri arasını kapsayan erken kayıt sürecinde kayıt yaptıran öğrencilerimiz için %5 oranında indirimimiz mevcuttur.

· İki veya daha fazla kardeşin birlikte kaydolması durumunda 1. Kardeş için tam ücret (5.900 TL) ödenecektir. 2. Kardeş ve diğer kardeşler için %5 oranında kardeş indirimimiz mevcuttur.

 ·Nezahat Ahmet Keleşoğlu Ortaokulu’ndan kayıt yaptıran öğrencilere ise okula mahsus %5 oranında okul referans indirimimiz mevcuttur.

·Yaz okulu ücretine yemek ve servis hizmeti dahil değildir.Yaz Okulu Lokasyon Bilgisi:

Bulgurlu, Bulgurlu Cd. No:113, 34696 Üsküdar/İstanbul 

Nezahat Ahmet Keleşoğlu OrtaokuluKaravan Akademi Yaz Okulu'nda çocuğunuzun yaz tatilini atölye ve etkinliklerle birlikte eğlenceli ve

öğretici bir deneyime dönüştürmesine yardımcı olun!


Erken kayıt ve indirim avantajlarından yararlanmayı unutmayın!


Yaz Okulu Kayıt için İletişim Bilgileri: 


Bizimle iletişime geçmek için:
E-posta adresimiz: [email protected] 


Yaz Okulu'na kaydolmak için:whatsapp