Yaz Okulu


            Mavera Eğitim ve Sağlık Vakfı bünyesinde Karavan Akademi olarak, öğrencilerimizin yaz tatilini verimli BİR şekilde geçirmesini sağlayabilmek ve gelişimlerini çok yönlü destekleyebilmeleri adına her yıl olduğu gibi bu yıl da Yaz Okulu programımızı gerçekleştirdik.

      Yaz okulunda sahip olduğumuz misyonumuz doğrultusunda çocukların kişisel ve sosyal becerilerinin gelişmesini sağlayarak öğrencilerimizle birlikte aktif ve eğlenceli bir şekilde derslerimizi gerçekleştirdik. Bir yandan da bu sürece Kur’an-ı Kerim eğitimini dâhil ederek çocuklarımızın manevi duygularına da dokunmuş olduk. Kur’an-ı Kerim ve Değerler Eğitimi derslerimizin yanı sıra Farkındalık, Bilim, Resim, Ritim, Drama, Seramik, Ebru ve Spor atölyelerini (basketbol, masa tenisi ve futbol) gerçekleştirdik.

         Yaz okulunu düzenleyen Karavan Akademi, yenilikçi eğitim modeli ile çeşitli atölyeler sunarak bireyin manevi ve kişisel gelişimine katkıda bulunur. Bu çerçevede gerçekleşen yaz okulumuza ilgi ve katılımlarınız için teşekkür eder, gelecek dönemlerde de sizleri aramızda görmeyi dileriz.